PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802486}

Spisek przeciwko Ameryce

The Plot Against America
7,0 2 680
ocen
7,0 10 1 2680
7,7 7
ocen krytyków
Spisek przeciwko Ameryce
powrót do forum serialu Spisek przeciwko Ameryce

To oznacza, że serial jest warty obejrzenia.

ocenił(a) serial na 7
stalkerowsky

Zabawne jest to że jak na razie po 2 odcinkach serial jest bardzo mało lewacki

peruniec

Netflix i HBO czasem zamiast bezczelnego wtłaczania propagandy działa podstępnie/perfidnie. Tak jak w Lucyferze "pod pozorem demoralizacji pozornie moralizuje by naprawdę demoralizować"

ocenił(a) serial na 7
Jabolak

A to ma się odnosić do czego niby?

peruniec

Do lewackości. Abstrahując kto ma rację, to jest zwyczajnie obrzydliwe płacić za oglądanie komuś kto ma Cię za masę którą koniecznie muszą urobić wtłaczając swój punkt widzenia

ocenił(a) serial na 7
Jabolak

Aha czyli piszesz o jakiejś lewackości i poprawności politycznej w temacie o serialu który taki nie jest? :P LOL

peruniec

Nie zrozumiałeś do końca, oni perfidnie wtłaczają do głowy widzom jak mają myśleć. Jeśli za coś płacisz to taki przekaz mocniej oddziałuje, takie podświadome instynkty. Nie chcę być zrozumiany źle, nie mam nic przeciwko homoseksualistom, nie podoba mi się tylko mechanizm jakim narzucają swój punkt widzenia. Manipulacja w drugą "antylewacką" stronę byłaby równie obrzydliwa, może trochę bardziej. Widziałeś kiedyś w filmie/serialu by postać geja/lesbijki była czarnym charakterem? A tak bardzo im zależy na "diversity" ciekawe...

ocenił(a) serial na 7
Jabolak

LOL to ty chyba czegoś nie zrozumiałeś bo ciągle piszesz o poprawności politycznej (której nie lubię) w temacie serialu który taki nie jest. Więc albo lubisz bić pianę albo masz jakąś fiksacje na ten temat. Jeszcze zacznij pisać o polityce ;)

peruniec

Nie nie, czegoś nie rozumiesz ;) To był komentarz a propo stwierdzenia "mało lewackich 2 pierwszych odcinków". Ich seriale bardzo rzadko nie mają nachalnego narzucania zdania, czasem jest to mało powierzchowne, lub dalej w serialu. Daj znać później jak to wygląda, bo raczej jest to następnych odcinkach lub może tego nie dostrzegasz

ocenił(a) serial na 7
Jabolak

odpowiadałeś na wpis sprzed 6 miesięcy ;) ja już dawno obejrzałem serial i nie nie jest lewacki. I sorry ale pisanie o serialu którego się nie oglądało tylko po to żeby narzekać na lewackość to jest dokładnie fiksacja

peruniec

Właśnie nie :) Wprost przeciwnie, pytam tylko dlatego, że gustomierz filmweba mi to poleca a wolę profilaktycznie wiedzieć czy w ramach oglądania nie zaserwują mi usługę prania mózgu ;) Dzięki mogę więc obejrzeć

ocenił(a) serial na 7
Jabolak

a to spoko

Jabolak

Widziałeś kiedyś w filmie/serialu by postać geja/lesbijki była czarnym charakterem? Tak. Marina z serialu Magicy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones