PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722893}

Kto się odważy

Show Me a Hero
7,5 1 807
ocen
7,5 10 1 1807
7,8 4
oceny krytyków
Kto się odważy
powrót do forum serialu Kto się odważy

6/10

ocenił(a) serial na 6

nie każdemu ten serial przypadnie do gustu bo jest po prostu nudny. dobrze jest tu natomiast pokazane że ludzie szybko zapominają o tym co się dla nich kiedyś zrobiło.
a tak z innej beczki to Wasiscko skoro nie miał nic za uszami to nie powinien bać się oskarżeń. czytałem że za główny powód jego samobójstwa wymieniało się strach przed skazaniem. zarzucano mu defraudacje publicznych pieniędzy. może nie był taki czysty na jakiego się kreował?

heisenberg_filmweb

"czytałem że za główny powód jego samobójstwa " dzięki za spoiler

ocenił(a) serial na 6
Cielo89

przecież nie napisałem w jaki sposób się zabił;-))))))) dobra, dobra mogłem dać rzeczywiście info o spoilerze. mea culpa;-)

heisenberg_filmweb

ja i tak obejrzałem pierwszy odcinek i podziękowałem za resztę. Jak dla mnie za nudna produkcja, ale jeśli możesz to edytuj wpis i zmień ten fragment, który zacytowałem. Po co psuć innym oglądanie :)

ocenił(a) serial na 6
Cielo89

a tu da się w ogóle edytować wpisy??? nigdzie nie widzę takiej możliwości

heisenberg_filmweb

Nie da się edytować ani kasować, możesz tylko "wykrzyknikiem" zgłosić do usunięcia

ocenił(a) serial na 9
heisenberg_filmweb

Dzięki, może tobie ten serial się nie podoba, ale dla mnie to 9-10 produkcja, a ty zrujnowałeś mi połowę sezonu.
Pomyśl następny razem jak zaczniesz spojlerować w komentarzach.

ocenił(a) serial na 6
xozlol

weź nie przesadzaj i nie wypłakuj oczu. serial jest o prawdziwym człowieku więc jak potrafisz obsługiwać się internetem to mogłeś sprawdzić sam jak potoczyły się dalsze losy głównego bohatera. jeżeli sądziłeś że Wasiscko został imperatorem USA to już Twój problem;-)

ocenił(a) serial na 9
heisenberg_filmweb

Wasicsko to nie Nixon, a Show Me A Hero to nie dokument.
Tak się akurat wydarzyło, że twój spojler rozbroił mi kompletnie wątek Wasicsko.
W sumie to żadna tragedia, a ja też nie chcę się z tobą wdawać w pyskówki. Chodzi wyłącznie o etykietę i szacunek dla innych użytkowników.

ocenił(a) serial na 6
xozlol

typowy Polak;-) szukasz afery tam gdzie jej nie ma. zobacz mój wcześniejszy wpis. chciałem to zmodyfikować lub usunąć ale nie mam takiej możliwości. jeżeli bardzo Ci przeszkadza mój wpis i uważasz że zniszczy on przyjemność z oglądania serialu innym ludziom to zgłoś to adminowi. chyba tylko oni mogą usuwać/modyfikować wpisy użytkowników.

ocenił(a) serial na 8
heisenberg_filmweb

Kurczę no mnie jakoś wkręcił. Podobało mi się to, że nie był wulgarny jak większość dzisiejszych produkcji.
No i opowiadanie historii jednocześnie trzymało mnie do samego końca, byłem ciekaw co się stanie z tymi zwykłymi ludźmi i co wyniknie z tych wszystkich rzeczy.
Tak samo to, że pokazano prawdziwych ludzi i ich problemy z dwóch kompletnie różnych światów.
No i dowiedziałem się o Teorii Oscara Newmana. Przypuszczam, że jest ona często gdzieś wzmiankowana, a jeśli nie to powinna być :)
Migracje to temat na czasie i pewnie będzie jeszcze przez dłuuugi czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones