Winona Ryder

Winona Laura Horowitz

8,3
46 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Winona Ryder

Moja ulubienica

użytkownik usunięty

jedna z tych, którzy zasługują na Oscara, a go nie mają...

To, że jest Twoją ulubienicą, nie oznacza, że zasługuje na Oskara.

użytkownik usunięty
Evilminded

Skąd wysnułaś wniosek, że zasługuje na Oscara, bo jest moją ulubienicą? niezła dedukcja...

Dokładnie...! Uwielbiam Winone...i również uważam,że to niedoceniona a przecież świetna aktorka.Ja osobiście znalazłbym nawet kilka produkcji w których zagrała na miarę Oskara.Ale ta chwila jeszcze nadejdzie............

użytkownik usunięty
pery1

Ona ogólnie jest doceniana przez krytyków, ale Oscary... no, wiadomo- ich wybory są często subiektywne.

Winona nawet w kiepskim filmie potrafi świetnie zagrać. Wczuwa się jak mało która aktorka. Stanisławskiego opanowała do perfekcji- niewielu może się tym poszczycić.

użytkownik usunięty
pery1

Ej, sorry, ale sprawdziłam, jakie oceny wystawiasz filmom i oniemiałam. Czy Ty masz jakąś obsesję na punkcie Winony?

Oniemiałaś....???:) Spokojnie nie jest tak źle:)) ...myślę:) Zaraz obsesja....???:) Mam nadzieję,że nie......Ścian pooklejanych Jej wizerunkami nie mam,nie śni mi się raczej po nocach:) szukać Jej nie wybieram się /choć jakbym mógł do Stanów wyjechać to napewno zrobiłbym to...ale to inny temat/ zauważam na ulicy inne kobiety...nawet bardziej atrakcyjne:) Oczywiście są i inne aktorki które też w jakiś tam sposób cenie np.Sandra Bullock czy Michaelle Pfeiffer.A,że do Pani:) Winony Ryder mam cholernie dziwną słabość bo.....tak mam.Uwielbiam filmy z Nią jak i Ją jako osobe,to kim jest i co sobą reprezentuję....choć Jej nie znam.Ale uwierz mi na słowo,że to nie ma nic wspólnego z jakąś obsesyjną miłością....czy w ogóle jakąś miłością:) Nie no nie.....! sorry podobają mi się inne kobiety:) Po prostu uważam sie naprawdę za fana.I ciężko mi znieść krytykę Jej osoby.Faktycznie złego słowa nie dam na Nią powiedzieć.Więc wiem o tym /rozumiem to/ że poprzez takie podejście moje oceny mogą być mało obiektywne.Ale na szczęście nie jestem odosobniony TU.....:)) Zresztą popatrz dokładnie nie jest tak źle:) nie wszędzie gdzie gra Noni obstawiam 10....co mnie boli:)) Pozdrawiam.....................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones