Winona Ryder

Winona Laura Horowitz

8,3
46 411 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Winona Ryder
Anaissa

Wydaje mi się, że najlepiej wypadła w "Przerwanej lekcji muzyki", choć kocham ją w "Edwardzie Nożycorękim" :P

Anaissa

Dracula,Dom dusz i Obcy przebudzenie.

Anaissa

Trudne pytanie bo lubię ją w wielu jej produkcjach.NP." Witaj w domu Roxy Carmichael,Syreny,Małe kobietki,Gdy miłość to za mało" itd:)
Pozdrawiam....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
accadacca

Fajnie było?

Anaissa

"Przerwana lekcja muzyki" <3

missdesire

Małe kobietki

Anaissa

zdecydowanie "przerwana lekcja muzyki", chociaż mogę być nieobiektywna, ponieważ to jeden z moich ulubionych filmów ;)

Anaissa

Nikt chyba jeszcze nie wymienił Abigail z "Czarownic z Salem", a moim zdaniem tam się najbardziej wykazała. Winona gra tam rolę dość nietypową, rolę bezwzględnej oszustki i intrygantki. I właściwie nieźle jej się udało.
W "Girl Interrupted" też była dobra, chociaż przyćmiła ją Jolie.
Lubię ją jeszcze jako Jo w "Małych kobietkach", za tą rolę była nominacja do Oscara.
Wczoraj oglądałam "Dom dusz" - kurczę, chyba w żadnym innym filmie Winona nie wygląda aż tak pięknie.

Ciri94

a ,,Wiek niewinności,,?tam również wyglądała zjawiskowo...

mala_ja_filmweb

Hmm, nie wiem, muszę przyznać, że nie widziałam, a w każdym bądź razie nie przypominam sobie, żebym oglądała ten film.
Muszę koniecznie nadrobić filmy Scorsese, których nie znam i przypomnieć sobie niektóre. A w tym przypadku dodatkową motywacją jest Daniel Day-Lewis.
Banalne, ale w "Domu dusz" niesamowicie spodobała mi się krótka fryzurka Winony.

Ciri94

mnie także,poza tym uważam że dużo lepiej jej w ciemnych włosach niż w jaśniejszych jak na tym zdjęciu.a Daniel Day-Lewis to klasa sama w sobie.także go bardzo lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones